Informacje prawne

Niniejszy blog jest tworzony w sposób hobbystyczno-edukacyjny do celów wypowiedzi literackiej lub artystycznej. W takich samych celach i na prawach cytatu wykorzystywane są umieszczane w blogu treści zewnętrzne.

Treści publikowane na blogu wyrażają jedynie opinie ich autorów. Treści zawarte w każdym z materiałów nie muszą odzwierciedlać poglądów i opinii redakcji bloga.

Twórcy bloga nie osiągają z tytułu jego prowadzenia ani utrzymywania żadnych korzyści materialnych.

Autorzy bloga dokładają starań, aby publikowane tutaj treści były rzetelne i pomocne, jednakże nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za skutki działań podejmowanych w oparciu o te treści.

Na blogu umieszczone są łącza (linki) do innych serwisów internetowych. Twórcy bloga nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści zawarte w innych serwisach.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikowanie, opracowywanie lub adaptowanie zawartości bloga lub jego części bez pisemnej zgody twórców bloga jest zabronione. Materiały zawarte na niniejszym blogu mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w nieukierunkowanych na zysk lub wynagrodzenie pieniężne celach informacyjnych lub edukacyjnych (użycie niekomercyjne) wraz z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła.

Informacje dotyczące danych osobowych

Twórcy bloga nie zbierają, nie przetwarzają, ani nie przechowują danych o odwiedzających lub użytkownikach ponad zakres ani czas niezbędny do jego technicznego funkcjonowania. Twórcy bloga nie przekazują ani nie udostępniają tych danych innym podmiotom w celach innych niż prawidłowe funkcjonowanie bloga.